PRAWO LOTNICZE


Odszkodowania za bagaż lub lot odwołany

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi na polskim rynku firmami zajmującymi się obsługą rynku lotniczego. Dlatego doskonale rozumiemy problemy dotykające branżę lotniczą, zarówno na styku B2B, jak też w relacjach z pasażerami, Urzędem Lotnictwa Cywilnego i innymi instytucjami. Oferujemy obsługę prawną wykonywaną przez doświadczonych prawników, zarówno bieżącą, jak również skierowaną na poszczególne projekty związane z branżą lotniczą.

Nasza pomoc prawna w zakresie prawa lotniczego obejmuje w szczególności: odszkodowania w ruchu lotniczym, odszkodowanie lot odwołany, odszkodowanie lot opóźniony, odszkodowanie bagaż. Mieści się tutaj również: obsługa prawna rynku lotniczego, doradztwo prawne działalność lotnicza, doradztwo prawne Prezes ULC, obsługa prawna działalności handlingowej.

 

PRZEKSZTAŁCENIA I OPTYMALIZACJE

Bezpieczeństwo prowadzonej działalności, zoptymalizowanie kosztów podatkowych oraz możliwość pozyskiwania finansowania zewnętrznego to wartości, które w dużej mierze zależą od struktury prawno-organizacyjnej przedsiębiorstwa.
Dowiedz się więcej

UPADŁOŚCI

Upadłość firmy nie musi oznaczać końca aktywności gospodarczej. Upadłość może być również nowym otwarciem. Problematyką upadłości zajmujemy się od początku naszej działalności.
Dowiedz się więcej

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Zajmujemy się wszystkimi aspektami zamówień publicznych. Od strony Wykonawcy - zapewniamy pomoc przy sporządzaniu oferty, oceniamy stopień ryzyka kontraktowego, opracowujemy korespondencję w toku postępowania i reprezentujemy przed KIO oraz sądami.
Dowiedz się więcej

PRAWO LOTNICZE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi na polskim rynku firmami zajmującymi się obsługą rynku lotniczego.
Dowiedz się więcej

PRAWO KARNE-GOSPODARCZE

Działając w obszarze przedsiębiorczości stykamy się ze sprawami dotyczącymi przestępstw przeciwko obrotowi gospodarczemu. Nasze sukcesy w prowadzeniu tych sprawach zawdzięczamy między innymi przewadze, jaką mamy przez to, że problemy widzimy kompleksowo.
Dowiedz się więcej

ODSZKODOWANIA

Dochodzimy dla naszych Klientów najwyższych z możliwych odszkodowań. Osoby obciążone obowiązkiem odszkodowawczym chronimy przed nazbyt wygórowanymi żądaniami.
Dowiedz się więcej

OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW ZE WSCHODU

Mamy wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej przedsiębiorcom zza wschodniej granicy Polski. Wśród naszych Klientów są zarówno mali, jak i duzi przedsiębiorcy ze Wschodu. Oferujemy im zoptymalizowaną podatkowo i prawnie, bezpieczną instalację działalności gospodarczej w Polsce, z uwzględnieniem ochrony ich aktywów w krajach pochodzenia oraz bieżącą obsługę prowadzonej w Polsce działalności. Nasze usługi są kompleksowe, obejmują: pomoc prawną, doradztwo podatkowe, organizację obsługi rachunkowej i rachunkowość zarządczą, jak też prowadzenie spraw kadrowych. +


Dowiedz się więcej

↓